Central Charm By Unirii Square

  • The lagest option:
  • 4 goście
  • 2 łożka
  • 1 sypialnia

Apartament Central Charm By Unirii Square Bukareszt cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Plac Uniwersytecki w odległości 25-minutowego spaceru, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 50 m² może pomieścić łącznie 4 osób w 1 sypialniach.

Obiekt oferuje restaurację tarasową, miejsce do pobytu dziennego i zewnętrzną część siedzącą, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.

Apartament Central Charm By Unirii Square jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Park Tineretului jest w 2 km, a Pałac CEC 2,1 km od tego apartamentu. Dotarcie do serca Bukaresztu zajmie Ci 25 min. The ARK znajduje się w odległości 6-minutowego spaceru, a Muzeum Wsi w Bukareszcie leży 15 min jazdy samochodem od apartamentu Central Charm By Unirii Square. Do przystanku autobusowego Marina Travel idzie się w bliskiej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Central Charm By Unirii Square Bukareszt
Nestone
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nestone

226 m od nieruchomości
USD 64 USD 58
za noc
Parliament Retreat - Urban Hideaway
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Parliament Retreat - Urban Hideaway

423 m od nieruchomości
Onyx 57 - Beautiful 2 Bedrooms Apartment Cathedral View - Luxury - Free Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Onyx 57 - Beautiful 2 Bedrooms Apartment Cathedral View - Luxury - Free Parking

9.6
Wyjątkowy 43 opinie
489 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Bukareszt Otopeni
    19 km

    Stacje kolejowe

    The North Train Station
    2,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    • W pokoju nie ma miejsca dla łóżeczek niemowlęcych.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Central Charm By Unirii Square można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Central Charm By Unirii Square pozwala na zwierzęta.
    • Czy w apartamencie Central Charm By Unirii Square jest kuchnia?
      W apartamencie Central Charm By Unirii Square goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Bukareszt Otopeni
    19 km

    Stacje kolejowe

    The North Train Station
    2,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Central Charm By Unirii Square Bukareszt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij